Payoneer 50 Dolar Altı Para Çekme Yöntemi Nedir?

Payoneer 50 dolar altı para çekme sorunu nasıl çözülür ve paramızı en hızlı şekilde nasıl çekebiliriz Payoneer üzerinden bu konulara sizlerle beraber değinelim istedik.

Payoneer, global ve çevrimiçi para transferini dijital ortamda kullanıcılarına sunan bir ödeme hizmeti kuruluşudur. Bu hususta aldığımız ödemeleri Payoneer üzerinden kişisel kartımıza çekebilmek önemli bir unsur arz ediyor.

Normal şartlar altında Payoneer minimum para çekme limiti 50 dolar olarak belirlenmiştir. Ancak bu içeriğimizde sizlere bu limiti nasıl aşabileceğinizi gösterdik 🙂

Payoneer Para Nasıl Çekilir?

Payoneer üzerinde para çekmek için öncelikle Ayarlar > Banka Hesapları kısmına geliyoruz. Sonrasında Para Çekmek için Banka Hesapları seçeneğini seçerek Banka Hesabı ekle seçeneğini seçiyoruz.

Sonrasında hesap türümüzü seçiyor, bankamızın bulunduğu ülkeyi ve para birimini seçiyoruz. Sonraki aşamada sırasıyla kimlik, banka adı, hesap sahibinin tam adı, bankanın swift kodu ve iban adresimizi girdikten sonra hesap bilgilerini onaylayarak devam ediyoruz.

payoneer banka hesabı ekleme
Payoneer banka hesabı ekleme

Daha sonra Payoneer hesap bilgilerimizi doğrulamak adına Payoneer’e girmiş olduğumuz doğum tarihi ve şifremizi giriyoruz. Sonrasında banka hesabımızı eklemiş oluyoruz.

İlginizi çekebilir: Varım Bira Alkol Oranı

Daha sonrasında bakiyeler sekmesinden para çek butonuna basarak banka hesabınıza ve tutarınızı girip diğer bölümleri doldurduktan sonra komisyonlu halini görebileceksiniz. İncele butonuna bastıktan sonra para çek butonuna basmanız işlemi başlatmak için yeterlidir.

Payoneer 50 Dolar Altı Para Çekme Yöntemi

Payoneer 50 dolar altı para çekme yöntemimize gelecek olur isek bunun için Payoneer’e destek talebi açmamız gerekmekte.

Açacağımız destek talebinde Payoneer şirketini sevdiğimizi ve uzun soluklu çalışmak istediğimizi ancak 50 dolar ve altı çekim yapamadığımız için bu sorundan dolayı rahatsız olduğumuzu belirtmemiz gerekmektedir. Örnek bir destek yazısı:

Merhaba, Payoneer şirketini gördüğümden beri kendimi bu yapıya çok olumlu ve yakın hissettim. Ancak $ 50 altındaki bakiyemi firmanız üzerinden çekemediğim için kullanım deneyimim ve hakkınızdaki yorumlarım olumsuz yönde etkileniyor. Yardımcı olmanızı arz ederim.

Örnek bir yazı olduğu için evet saçma oldu.

Bu ve benzeri şekillerde destek talebi yazıları aracılığıyla sizde Payoneer 50 dolar altı para çekme sorununuzu çözebilirsiniz 🙂

Payoneer Para Çekme Ne Kadar Sürer?

Payoneer para çekme süresi genellikle 1 ile 3 iş günü arasında yerel bankanıza aktarılır ve kullanılabilir hale gelir. Aktarılan para üzerinden alınan komisyonlar vs. aktarım öncesinde kesilerek gönderilir.

Payoneer Para Çekme Süresi
Payoneer Para Çekme Süresi

Payoneer Türkiyede geçiyor mu?

Payoneer, TEB bankası ile ortak çalışmaktadır. Bunun haricinde diğer bankalardan da payoneer hesabınızdan banka hesabınıza para çekimi yapabilirsiniz.

Oku: Yanlışlıkla 2 tane tansiyon ilacı içmek

Sıkça Sorulan Sorular

Google ve Karadut üzerinde kullanıcıların Payoneer 50 dolar altı para çekme ve benzeri konular hakkında en çok sormuş olduğu soruları sizler için derledik.

Payoneer Para Çekiyor mu?

Payoneer yaptığınız işleme göre farklı paralar çekmektedir. Örneğin ATM üzerinde bakiye sorgulattığınız zaman 1 dolar komisyon alınmaktadır.

Payoneer Kaç Para?

Payoneer kartı etkinleştirmek ücretsizdir. Ancak kartınızı değiştirmek istemeniz durumunda 13 dolar civarında bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Payoneer Para Kesiyor mu?

Payoneer para çekme komisyon oranları bulunmakta. 500 dolar ve altındaki para çekme taleplerinizde 10 dolarlık bir komisyon oranı bulunmaktadır.

Sonuç

Bu içeriğimizde sizlere Payoneer 50 dolar altı para çekme, ne kadar sürede para çekilir ve para nasıl çekilir gibi konulara değindik. Umuyoruz faydalı bir içerik olmuştur sizler için 🙂

Görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız beraber büyüyelim isteriz. İçeriği değerlendirmeyi unutmayın <3

5/5 - (2 votes)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

“Payoneer 50 Dolar Altı Para Çekme Yöntemi Nedir?” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

1