Varım Bira Alkol Oranı Kaçtır? – Sarhoş Yapar mı 🍺

Varım bira alkol oranı, alkol içmeye yeni başlayan kişilerin çok tercih ettiği bir bira türüdür. Çünkü alkol oranı ve genel olarak içeceğin miktarı daha az olmasıyla beraber diğer biralara nazaran daha ucuzdur.

Peki Varım biranın alkol oranı yüzde kaçtır? Sarhoş eder mi? Bu sorulara cevap arıyorsanız içeriğimizin devamına göz atmalısınız 🙂

Varım Bira Alkol Oranı Yüzde Kaç?

Varım bira alkol oranı güncel olarak yüzde 4.1’dir. Diğer biralara göre alkol oranı daha düşüktür ve içimi de rahattır.

Bununla beraber kutu biraların geneli 50 cl’dir ancak Varım bira 45 cl olarak normal biralara göre yüzde 10 daha azdır.

İlginizi çekebilir: Kıbrıs Bira Fiyatları

Varım Alkol Oranı

Genellikle, Varım alkol oranı %4 ila %5 arasında değişir. Ancak, bazı Varım Bira ürünlerinin alkol oranı daha yüksek olabilir ve bu ürünlerin etiketlerinde belirtilir. Bu nedenle, Varım alkol oranı hakkında bilgi sahibi olmak için, ürünlerin etiketlerini inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, Varım alkol oranlarını öğrenmek için, üretici firma ile iletişime geçerek bu bilgiyi talep edebilirsiniz.

Varım Bira Ne Kadar 2022 Fiyatlarıyla

Ben varım bira ne kadar oldu günümüz fiyatları ve vergileri sonucunda malum alkol ve tütün fiyatları zirveye oynuyor. Bu hususta Varım biralarının fiyatları da artış gösterdi.

Varım bira fiyatları 15-18 TL arasında değişiklik göstermektedir market ve tekellerde.

Varım Bira Ne Kadar 2022
Varım Bira Ne Kadar 2022

Varım Bira Tadı Nasıl? Varım Bira Yorum

Varım bira içenler tarafından yapılan yorumlara göre fiyat performans açısından tadının güzel olması ve alkol oranının düşük olmasıyla insanların ilgisini çekiyor.

Bununla beraber 45 cl olması Varım birasını daha çok tadımlık bir bira haline getiren unsurlardan birisi. Tabii Varım bira çeşitleri birden fazla bu yüzden farklılıklar gösterebilmekte.

Hangi Biranın Alkol Oranı Daha Yüksek?

En yüksek alkol oranına sahip bira kayıtlara göre yüzde 32 alkol oranıyla The End of History adlı biradır. BrewDog tarafından üretilmiş olan bira alkol oranı olarak zirveyi oynamaktadır.

Biraların alkol oranları hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Varım Bira Sarhoş Eder mi?

Varım bira alkol oranı diğer biralara nazaran daha az olduğu için ve içeceğin bütünü %10 daha az olduğu için sarhoş etme ihtimali çok düşüktür.

Genellikle bira içmeye yeni başlayan kişiler tarafından tercih edilmektedir ve tadımlık bir biradır.

Oku: Pinterest Mesaj Silme

Sıkça Sorulan Sorular

Varım bira alkol oranı ve varım bira sarhoş eder mi başlıklarını aratan kullanıcıların sormuş olduğu genel soruları derleyip sizler için cevapladık.

Varım Bira Alkollü mü?

Evet, Varım bira alkol oranı %4.1’dir.

Varım Bira Kime Ait?

Varım bira ve #iyikivarım akımı Efes‘in yürüttüğü yeni bir bira markasıdır.

Sonuç

Bu yazımızda sizlere Varım bira alkol oranı, Varım bira sarhoş eder mi ve tadına dair konulara değindik. Umuyoruz ilginizi çeken güzel bir içerik sunabilmişizdir 🙂

4.2/5 - (5 votes)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

Yorum yapın

1