Idle Master Güvenilir mi? Steam’de Kart Düşürme

Idle Master güvenilir mi? Steam kullanıcıların gözüne çarpan Idle Master ve Idle Daddy gibi Steam’i kullanırken sizin yerinize bazı işlerinizi yapan yazılımlar, programlar mevcut.

Peki Idle Master güvenilir mi? Hesabınız riske girer mi?

Bu içeriğimizde bu konulara değiniyor olacağız. Valve politikaları, programların risk oranları ve kullanım amaçlarına dair bilgiler ile sizleri aydınlatmayı hedefliyoruz 🙂

Idle Master Güvenilir mi? Ban Riski Var mı?

Idle Master güvenilir mi sorusunu hızlıca cevaplayalım. Eğer ki güvenilir kaynaklardan programı indirdiyseniz evet yazılımın herhangi bir virüslü, zararlı yanı bulunmamaktadır.

Idle Master İndirme Linki: https://github.com/JonasNilson/idle_master_extended/releases

Aynı şekilde Idle Daddy yani mobildeki sürümü de güvenilirdir. APK yada benzeri farklı sitelerden indirmediğiniz sürece herhangi bir risk teşkil etmemektedir.

Idle Master’da ban riski kullanımınıza göre değişiklik gösterebilir. Önerimiz ise program çalışırken aynı Steam hesabınızdan başka oyunlara girmemeniz ve Valve oyunlarını kara listeye eklemeniz. Bu şekilde ban riskinizi sıfıra indirebilirsiniz.

Steam Idle Master Nedir?

Steam hesabınızdaki oyunları otomatik olarak çalıştırarak, Steam’de “idle” (bekleme) durumunda olan oyunlarınızın ilerleme kaydetmesine yardımcı olur. Bu sayede, Steam hesabınızdaki oyunları çalıştırmanız gerekmeden, oyunlarınızda ilerleme kaydetme imkanına sahip olursunuz.

Idle Master, siz bilgisayarda başka işlerle uğraşırken arka planda herhangi bir yük altında bulunmadan Steam’e oyunda olduğunuzu, oyunu oynadığınızı gösteren bir yazılımdır.

Örneğin, bir oyunun “ödül” sistemi varsa ve oyunu oynayarak ilerleme kaydetmeniz gerekiyorsa, Idle Master sayesinde bu oyunu oynama zahmetine girmeden oyunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Ayrıca, Idle Master ile Steam hesabınızdaki oyunları çalıştırırken bilgisayarınızı kullanarak diğer işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Bu yazılım sayesinde kart düşen Steam oyunlarından oyunu oynamadan kartları düşürebilir, bunun ticaretini bile yapabilirsiniz.

Idle Master Nasıl Çalışır?

Idle Master bilgisayarınıza yük bindirmeden arka planda Steam’e oyunu oynuyormuş gibi gösteren bir yazılımdır. Yazılıma Steam hesabınızla beraber giriş yaptıktan sonra oyun seçim ayarlarını belirleyip sistemi başlatmanız yeterlidir.

Belirli saat aralıkları yada metotlarla kart düşürme oranları, hızları değiştirilebiliyor ancak bugünün konusu bu değil 🙂

Idle Master Nasıl Çalışır
Idle Master Nasıl Çalışır

Bir önceki içeriğimize göz at: PES 2013 CD Key Listesi Ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

Bu kısımda sizlere Idle Master güvenilir mi sorusuna benzer soruları ve cevaplarını derledik.

Steam bir oyundan en fazla kaç kart düşer?

Kesin bir sayısı bulunmamakla beraber çoğu oyunda bu oran %50’dir. Yani 6 tane koleksiyon kartı olan bir oyundan 3 tane kart düşürebilirsiniz maksimum genellikle.

Steam Rozet nedir?

Steam rozetleri sizlere XP kazandırır ve profilinizde sergileyebileceğiniz havalı, güzel içeriklerdir.

Steam oyun iade edilir mi?

Satın aldıktan sonraki 14 gün içerisinde 2 saatten az oynadığınız her oyunu Steam’e geri iade edebilirsiniz. Kart düşürmüş olmanız iadeyi engellemez 🙂

Sonuç

Bu içeriğimizde sizlere Idle Master ban riski ve güvenilirliği hakkında bilgiler verdik. Umuyoruz ilginizi çeken bir içerik olmuştur. Sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz yada direkt bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

Yorum yapın

1