Kadence Teması Nedir? – Kadence Satın Al

Kadence teması, Wordpress’in en hızlı ilk 2 teması arasında 1. ile sürekli kafa kafaya, yer değiştirerek gelip gitmekte olan son derece hızlı ve SEO uyumlu bir temadır.

Kullanıcıları tarafından genellikle Kurumsal ve E-Ticaret sitelerinde kullanılmakla beraber ihtiyaca bağlı olarak farklı alanlarda da pek çok kullanımı mevcuttur. Kadence teması rakiplerine nazaran tasarımdan kısmamasına rağmen temiz kodlaması ve SEO uyumlu yapısı ile hız kriterlerini optimizasyon gerektirmeden geçmektedir.

Bugün sizlere Kadence temasının hız performansını, özelliklerini ve özelleştirme ayarlarını, fiyatını ve nereden daha uyguna orijinal lisansını temin edebileceğinizi anlatıyor olacağız.

Wordpress Kadence Teması Performansı Nasıl?

Kadence, Wordpress’in en hızlı ilk 2 temasından birisi olup temanın default halinde ağır yük oluşturacak eklentiler kullanılmadığı takdirde herhangi bir optimizasyon gerektirmeden kullanıcı deneyimi bakımından sorunsuz şekilde başarılı olmaktadır.

Kadence PageSpeed Insights Performansı
Kadence PageSpeed Insights Performansı

Bununla beraber temanın özelleştirme panelinde bulunan default optimizasyon seçenekleri de kullanıcılara kolaylık sağlamakta, optimizasyon eklentilerine olan ihtiyacı azaltmaktadır.

Kadence Teması Nasıl Özelleştirilir?

Kadence teması Gutenberg editörü aracılığıyla aktif olarak özelleştirilebilmektedir. Kadence’in özelleştirme ayarları fazla detaylı olmasıyla beraber mobil ve masaüstü şeklinde ayrımlar yapılabilmekte, yazı fontları, bloklar, resimler, hazır yapılar kullanılabilmektedir.

Kadence üzerinden tek tek sayfalarınızı, yazılarınızı Kadence’e ait rowlar ekleyerek bu bölümlere gene Kadence içinde bulunan hazır yapıları ekleyebilirsiniz. Örneğin sıkça sorulan sorular ve iletişim formları bölümleri için farklı tasarımlarda yapılar bulunmaktadır.

Bu hususta Kadenceblocks ve Kadenceblocks Pro eklentileri premium Kadence lisanslarında bize düzenleme bakımından ekstra faydalar sağlamakta.

Örnek Kadence Starter Templates Demoları

Kadence Starter Templates üzerinden temanın demolarına erişebilir, hazır görünümleri, sektörünüzle alakalı olabilecek, özelleştirebileceğiniz demoları ekleyebilirsiniz.

Tüm demolara göz at: Starter Templates

Kadence Fiyatlandırma

Kadence teması aktif olarak ücretsiz kullanılabilmektedir. Ancak ücretsiz sürümünde pek çok özellik ve demoya erişilememesi, düzenleme yapılamaması sebebiyle ücretli bir sürüme geçmenizi öneriyoruz.

Aktif Kadence lisanslarının fiyatlandırması ise şu şekilde:

Paket AdıSüresiSite LimitiFiyatı
Free ForeverSüresizSınırsızÜcretsiz
Essential Bundle1 senelikSınırsız$129
Full Bundle1 senelikSınırsız$199
Lifetime Full BundleÖmür boyuSınırsız$699
Kadence Fiyat Tablosu

Paketlerin tam detaylarına Kadence’in kendi sitesinden bakabilirsiniz: Pricing

Kadence Teması Satın Al

Günümüz dolar kuru sebebi ile şu anda bir temaya 699 dolar vermek pek mümkün gözükmüyor. Bu sebepten ötürü sizlere tamamen orijinal Kadence lisansını uygun fiyattan sağlayabiliriz.

Elimizde Lifetime Full Bundle paketi bulunmakta ve bu paketi 1 adet siteniz için KadenceBlocks ve KadenceBlocks PRO eklentileri de dahil olacak şekilde sadece 275 TL’ye kurabilir, lisanslayabiliriz.

Kurulum ve lisanslamaları tamamlayabilmemiz adına tarafımıza Wordpress admin panel giriş bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmanız takdirinde tarafımızla iletişime geçmekten çekinmeyin. 🙂

Kadence Temasının Alternatifleri

Kadence teması hızlı bir tema olmasına rağmen blog tarafında pek fazla kullanılan bir tema değil. Kullanımları var tabii ki ancak kullanıcıların kafasında oturmuş olan blog yapısı daha farklı olabilmekte.

Bu sebepten ötürü Kadence gibi Wordpress’in en hızlı ilk 3 teması arasında yer alan, SEO uyumlu ve hızlı GeneratePress teması işinizi görebilir.

Sonuç

Bu içeriğimizde sizlere Kadence teması nedir, hız performansı nasıl, nasıl özelleştirilir ve fiyatları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik. Umuyoruz ilginizi çeken, işinize yarayan bir içerik sunabilmişizdir. 🙂

5/5 - (1 vote)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

Yorum yapın

1