DFDS Maaşları 2024 Güncel (Denizcilik)

Danimarka merkezli olan DFDS, dünyanın en büyük denizcilik şirketleri arasındadır ve oldukça popülerdir. Bu içeriğimizde DFDS maaşları 202 senesinde ne kadar, zabit ve kaptan maaşları DFDS’de ne kadar gibi soruları derledik, sizler için cevaplandırdık. 🙂

DFDS Nedir?

DFDS, Danimarkalı denizcilik, nakliye ve lojistik şirketidir. DFDS’nin açılımı ise Det Forenede Dampskibs-Selskab şeklindedir. Şirketin kuruluş tarihi 1866 ve aktif olarak CEO’su Torben Carlsen’dir.

DFDS Avrupa’da en yoğun çalışan gemi şirketlerinden birisidir. Özellikle Kuzey Avrupa’da kendi alanının en yoğun nakliye şirketleri arasında yer almaktadır. Şirket ayrıca Baltık Denizi’nde, Kuzey Denizi’nde ve Akdeniz’de de faaliyet göstermektedir.

Alıntı ve kaynak: https://en.wikipedia.org/wiki/DFDS

Şimdi dilerseniz aktif olarak 8874 çalışanı bulunan DFDS maaşlarına göz atalım.

DFDS Maaşları Ne Kadar?

Gemicilikle ilgilenenler için DFDS maaşları Türkiye için ne kadar, iş detayları nasıl gibi konulara değinelim. DFDS’nin Türkiye’de 21 adet Ro-Ro gemisi bulunmaktadır. Bu gemilerde denizcilik, kaptan personel olarak çalışanların aldığı maaşlar ise aşağıdaki tablodaki gibidir.

DFDS maaşları belirli periyotlarla dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Bu sebepten ötürü sizlere dolar bazında olan sonuçları verdik ve bu içeriği de düzenli olarak güncel tutacağız. Şu anda DFDS personeli 3770 dolar yani 71.542 TL kazanmaktadır.

⚓ UnvanGemi Kaptanı ✅
⚓ Maaş$3770 ✅
⚓ SigortaEvet, var ✅
⚓ Kontrat3 + 1 sene ✅
⚓ Gemi TipiRo-Ro ✅

İlginizi çekebilir: Kazakistan asgari ücret ne kadar?

Denizci maaşları ne kadar videosu

DFDS Zabit Maaşları Ne Kadar?

DFDS zabit maaşları ortalama olarak 1500-2500 dolar arasında değişiklik gösterir. Buna ek olarak zabitlik haricinde DFDS üzerine benzer fiyat aralıklarına aşçı, yağcı, usta gemici yada mühendis gibi farklı iş alımları da bulunmaktadır.

DFDS Kaptan Maaşları Ne Kadar?

DFDS kaptan maaşları 2024 senesinde dolar bazında senelik $90.000 – $120.000 arasında değişiklik gösterir. Aylık olarak ise $3.500 ile $5.000 aralığında DFDS kaptan maaşları değişiklik göstermekte.

Bu hususta gemicilikle alakalı tecrübeniz, maaşınızı direkt olarak etkilemektedir. Acemi sınıfındaki gemi kaptanları daha düşük maaş alırken, ustalık seviyesine gelmiş gemi kaptanları ise çok daha fazla maaş almaktadır.

DFDS’de Çalışmak İstiyorum

DFDS’de çalışmak isteyen ziyaretçilerimiz için direkt olarak DFDS’ye ait başvuru formu bulunmaktadır.

Forma ulaşmak için: Tıkla

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde ziyaretçilerimizin Karadut ve Google üzerinde DFDS ve DFDS maaşları hakkında en çok sormuş oldukları sorulara değindik, cevapladık. Ayrıca bir diğer içeriğimiz olan para kazandıran oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz.

DFDS’nin sahibi kim?

DFDS’in başkanı ve yöneticisi Niels Smedegaard’dır.

Gemiciler ne kadar maaş alıyor?

Gemicilerin aldığı maaş DFDS’ye göre 3500 ile 5000 dolar arasında değişiklik göstermekte. Bu tutarda TL bazında 66 bin TL ile 94 bin TL arasında değişiklik gösterir.

Sonuç

Bu içeriğimizde DFDS nedir, DFDS maaşları ne kadar oldu ve zabit ile kaptan maaşları ne kadar gibi konulara değindik, derledik. Umarız ilginizi çeken, işinize yarayan bir içerik sunabilmişizdir.

5/5 - (1 vote)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

Yorum yapın