Bim Ayran Fiyatı 2024 (Koli, Tekli, 200 ML)

Bim ayran fiyatı Türkiye’de yaygın olarak aratılmakta ve Bim, bu alanda pek çok ürün barındırmaktadır. Bu makalede, Bim’in ayran ürünlerinin fiyatlarına odaklanacağız ve tüketiciler için uygun seçenekler sunacak olan bu markanın neden tercih edildiğini inceleyeceğiz.

Güncel fiyat analizlerini sizler için takip ediyor, gündelik olarak market ziyaretlerimizde sizlere aktif bilgileri sunuyoruz.

Bim Dost Ayran Fiyatı 2024

Bim Dost ayran fiyatı enflasyon sebebiyle düzenli olarak fiyat değişikliğine maruz kalmakta. Sizler için en güncel fiyatları sunmaya çalışsak bile ayran almadan önce Bim mağazalarında bulunan etiket fiyatına göz atmanızı öneririz.

  • Son güncellenme tarihi: Dün 21:55 ✅

Sizler için güncel bir Bim Dost ayran fiyatları tablosu hazırladık ve en güncel fiyatları bizzat Bim mağazalarını ziyaret ederek araştırdık.

Bim Ayran ÇeşidiFiyatı
Bim Bardak Ayran Fiyatı Dost5,00 TL
Bim Şişe Ayran Fiyatı Dost22,25 TL

Dost marka ayranlar günümüzde en çok sevilen ayranlar arasındadır. Bim marketlerin de fiyat konusunda rakiplerine göre daha uygun fiyatlı olduğu bilinmesi sebebiyle Dost ayran fiyatları Bim’den daha uyguna alınabilmekte.

Bim Ayran Fiyatı Koli 2024

Dost marka Bim ayranı alırken enflasyon ve çeşitli sebeplerle stok yapmak isteyen kişiler için koli halinde satışı da bulunmakta. Bim koli ayran fiyatında yapılan güncel değişiklikleri ve aktif fiyatı sizler için derledik.

  • Dost Bim koli ayran fiyatı: 100 TL’dir.

Koli halinde satılan ayranlarda toplamda 20 tane 200 ML’lik dost ayran bulunmaktadır. Stok yapmak isteyenler için birebir olmakla beraber restoranlar, kafeler ve piknik bölgeleri içinde koli halinde ayran alımları revaçtadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz dondurulmuş frambuaz fiyatlarına bakmayı unutmayın.

Bim Ayran Fiyatları Hakkında

Bim ayran fiyatları hakkında insanların ve halkın sormuş olduğu genel soruları ve bu soruların cevaplarını sizler için derledik.

Bununla beraber ilgili video üzerinden hem Bim ayran fiyatı hem de Bim marketlerinde bulunan pek çok ürün fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

En Küçük Ayran Kaç ML?

Dost, Sütaş ve diğer pek çok marka ayranın küçük boylarında sabit 200 ML’lik bardaklar kullanılmaktadır.

Bim Ayranları Nerede Üretiliyor?

Bim’de satılan ayranlar bizzat Bim’in kendi markası olan Dost tarafından işletilen fabrikalar aracılığıyla üretilmektedir.

Bim Ayran Son Tüketim Tarihi Nedir?

Bim ayranlarının son tüketim tarihi süt ürünü olması sebebiyle kısadır. Bu sebepten ötürü hızlı tüketilmelidir. Aldığınız ayranın son tüketim tarihine paket üzerinden bakabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

Yorum yapın