Web Güvercin Giriş 2024 – (Yemek Sepeti)

Web Güvercin giriş Yemek Sepeti kullanıcıları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Sipariş veren kullanıcılar değil, restoran sahipleri için geliştirilmiş bir sistemdir. Türkiye’de son yıllarda hızlı bir şekilde büyüyen Yemek Sepeti adrese teslim yemek siparişleri için geliştirilmiş bir uygulamadır.

Web Güvercin Nedir?

Yemek Sepeti’nde yer alan restoranlar, müşterilerinden sipariş alabilmek için bir takım kayıt işlemleri yapmalıdır. Yemek Sepeti tarafından geliştirilen sistem Web Güvercin olarak piyasaya sürülmüştür. Restoranlara gelen siparişlerin detaylı bir şekilde görülmesini saplayan bir sistemdir.

Yemek Sepeti’ne üye olan iş yerlerine hizmet sunmak adına geliştirilmiştir. Üyeler açıkları hesaplar sayesinde siparişleri geldiğinde anlık sesli bilgiler alabilir. Siparişin detaylı şekilde bilgisinin alınmasını da sağlar.

Web Güvercin Giriş

Web Güvercin Giriş Nasıl Yapılır?

Web Güvercin sayesinde Yemek Sepeti üyesi olan restoranlar siparişlerini takip edebilir. Sipariş takibi dışında aynı zamanda ürün yükleme ve ürünleri düzenleme gibi çeşitli imkanlarda sunulur. Hızlı ve pratik şekilde işlem yapma imkanı sunan sistem için kullanıcılar öncelikle kayıt yaptırmalıdır.

Web Güvercin giriş yapmak için: Tıkla

Yemek Sepeti tarafından üye restoranlara sunulan imkandan faydalanmak için Web Güvercin giriş adresine gidilmesi yeterlidir. Giriş sayfası üzerinden kayıt işlemleri yapılabilir. Kayıt olan restoranlar, anlık olarak sipariş takibine başlayabilir.

İlginizi çekebilir: Yemek Sepeti indirim kodu

Web Güvercin’e Kimler Kayıt Olabilir?

Web Güvercin’e kayıt yaptırmak isteyenlerin öncelikle olarak Yemek Sepeti üyesi olması gerekir. Yemek Sepeti’nde restoranı olan kayıtlı üyeler, Web Güvercin’e kayıt yaptırabilir. Web Güvercin sadece restoranlar için geliştirilmiş bir sistemdir.

Yemek Sepeti kullanıcıları, sipariş vermek için Web Güvercin’den faydalanamaz. Sadece restoran sahipleri kullanabilir. Restorana sahip olan her Yemek Sepeti üyesi siparişleri ve ürünleri üzerinde değişiklikler yapabilmek için kayıt işlemlerine başlayabilir.

Kayıt işlemlerinden sonra siparişlerini aldıkları anda bildirim alabilir. Satılan ürünlere ekleme ya da çıkartma yapılabilir. Restoranların müşterilerine daha başarılı bir şekilde hizmet vermesine imkan sunan bir sisteme sahiptir.

Web Güvercin Kayıt İşlemleri

Kayıt olmak için öncelikle Web Güvercin giriş sayfasına giriş yapılır. Giriş sayfasında yer alan yeni restoran kayıt sekmesi üzerinden kayıt işlemleri yapılabilir. İş yeri adı, işletme türü, ad, soyad, telefon numarası ve mail adresi gibi bilgiler ile kayıt yapılabilir.

Bilgilerin doğrulanmasının ardından Web Güvercin’de yer alabilirsiniz. Kayıt sırasında oluşturulan kullanıcı adı ve şifre sayesinde sisteme giriş yapılmaktan istenildiğinde kolay bir şekilde erişilebilir.  Kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapıldıktan sonra ayarlar kısmından restoranı açıp kapatmak da mümkündür.

Sıradaki içeriğimiz: Orucu bozan şeyler

Web Güvercin’de hesap oluşturmadan önce restoranların Yemek Sepeti üyesi olması gerekir. Her iki hesabı senkronize şekilde çalıştırmak mümkündür. İki farklı hesaba sahip olduktan sonra Web Güvercin sayesinde tek bir portal üzerinden işleri yürütebilirsiniz.

Web Güvercin’den Sipariş Nasıl Alınır?

Hesap oluşturulduktan sonra kullanıcı adı ve şifre ile restoran için Web Güvercin’e giriş yapılabilir, ardından restoran açılmalıdır. Restoran açıldıktan sonra kullanıcılar Yemek Sepeti uygulamasından restorana ve ürünlerine ulaşabilir. Oluşturulan siparişler sesli bildirim olarak hesabın açık olduğu cihaza iletilir.

Sipariş bildiriminden sonra restoran sahipleri siparişi aldığını işaretleyerek müşteriye bildirim gitmesini sağlar. Siparişin hazırlandığı, yola çıktığı ya da bekletildiği gibi çeşitli bildirimleri Web Güvercin üzerinden vermek mümkündür. Restoran sahipleri, müşteriyle sipariş takibini daha rahat bir şekilde yaparak daha kaliteli hizmet sunar.

Siparişlerin takibini hem restoran hem de müşteri kolay bir şekilde yapabilir. Web Güvercin giriş adresi üzerinden restoran sahipleri kayıt oluşturabilir ve daha kaliteli bir şekilde hizmet vermeye başlayabilir. Yemek Sepeti siparişleri için Web Güvercin tercih edilebilir.

5/5 - (2 votes)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

Yorum yapın

1