George Karelias and Sons Fiyat 2024

Karelia Tobacco Company tarafından üretimi olan ve daha çok Yunan tütünü olarak da bilinen George Karelias and Sons fiyat skalası son zamanlarda araştırma konusu haline geldiği görülmektedir.

Sarma sigara kullanan bireylerin oldukça fazla bir şekilde tercih ettiği krem ile kahverengi paketler halinde satımının gerçekleştiği bu tütünün son yapılan zamlar ile birlikte fiyatında belirli bir artış gözlemlendiği bilinmektedir.

Buna göre bakıldığında sizler de George Karelias and Sons tütünü güncel fiyatı nedir sorusunun cevabını arıyorsanız, yazımızın devamında bu cevaba erişebilirsiniz.

George Karelias and Sons Fiyat Skalası?

Yukarıda da değinildiği üzere bir Yunan tütünü olan bu sigara tütünün ortalama fiyatının 55 ile 60 TL arasında değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Aslında bakıldığında söz konusu bu George Karelias and Sons fiyat skalası 25 gramlık paket içindir.

Aslında bakıldığında söz konusu bu tütünün ülkemiz içerisinde genel itibari ile 25’er gramlık paketler halinde satımının yapıldığı karşımıza çıkmaktadır. İçimi güzel ve uygun fiyatı ile çok tercih edilen bir sigaradır.

George Karelias and Sons
George Karelias and Sons

Genel itibari ile bakıldığında hafif sert olarak bilinen bu tütünün hafif sertliğe sahip olan tütünleri içmek isteyen bireyler için olduğu belirtilmektedir. Aslında bakıldığında krem bir paket içerisinde satılması, söz konusu bu tütünün light ya da başka bir deyiş ile hafif olduğu anlaşılmaktadır.

George Karelias and Sons fiyat değişikliği dönemsel olarak enflasyon ve benzeri sebeplerden yukarı yönlü değişim gösterebilir. En güncel içeriği sunmak adına düzenli olarak bu yazıyı güncelliyor olacağız.

Bir sonraki içeriğimiz: Kıbrıs bira fiyatları

George Karelias Aroması Nedir?

Oldukça hafif bir sertliğe sahip olan söz konusu George Karelias and Sons tütünü hakkında araştırılan bir diğer konu da içerdiği aromalardır.

Yapılan araştırmalar sonucu elde edilen bilgilere göre bakıldığında George Karelias and Sons tütününün genel itibari ile şarap ile incir aromasına sahip olduğu gölemlenmektedir. İncir ile şarap aromalı olan George Krelias and Sons fiyatının ise yukarıda da belirtildiği üzere 55 ile 60 TL arası olduğu karşımıza çıkmaktadır.

George Karelias and Sons İçinde Ne Var?

George Karelias and Sons tütünü içerisinde şarap ve virginia harmanıyla tatlandırılmış Yunanistan’a özgü bir tütündür. Aromatik tadı ile günümüzde popülerliğini korumayı başarmıştır.

Orijinal olmayan George Karelias and Sons paketlerinin de satıldığı bilinen günümüz dünyasında bu tütünün orijinal olup olmadığını anlamak için birtakım yöntemlerin olduğu bilinmektedir. Söz konusu bu yöntemlerden ilkinin ise siyah QR kodunun paket üzerinde yer alan kısmında kabartma olması şeklindedir.

İlginizi çekebilir: Kıbrıs kumarhane yaş sınırı

Sıkça Sorulan Sorular

George Karelias and Sons fiyat ve aroması hakkında insanların merak ettiği soruları aşağıda bulabilirsiniz. Sizler için cevaplandırdık.

Karelias tütün ne kadar?

Güncel olarak George Karelias and Sons fiyat bandı 45-60 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Karelias tütün ne aromalı?

Karelias tütünlerinin paketlerini açtığınız zaman ilk alacağınız koku incir aromasıdır. Bununla beraber tadımında incir ve şarap aromaları hissedilir.

George Karelias nerenin tütünü?

George Karelias, Karelia markasına ait bir Yunan tütünüdür.

George Karelias and Sons nasıl içilir?

Farklı tütün ürünleriyle harmanlayarakta tüketebileceğiniz George Karelias and Sons normal tütünler gibi sarılarak direkt olarak içilebilir.

Sonuç

Bu içeriğimizde sizlere güncel George Karelias and Sons fiyat ve aroması hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

4.7/5 - (4 votes)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

Yorum yapın

1