Elementor PRO Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Web tasarım ve geliştirme dünyası büyük bir hızla gelişmeye devam ediyor. Yazılım dillerine takılmadan, istediğiniz özelliklerde, sürükle bırak işlemi ile profesyonel olarak web siteler oluşturmak artık hayal değil!

Elementor PRO kullanarak istediğiniz özelliklerde internet sitelerini birkaç tık ile oluşturabilirsiniz. Bu konuda ön hazırlığa, başka yazılım dillerine ve hatta detaylı bir web tasarım bilgisine bile ihtiyaç duymazsınız. Son derece basit kullanımı ile Elementor PRO’dan destek alarak istediğiniz özelliklerde web siteleri rahatlıkla oluşturmanız mümkün olmaktadır.

Teknik olarak Elementor PRO: Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, modern, kullanışlı ve ihtiyaca yönelik web sayfaları oluşturmanıza imkan tanıyan bir eklentidir.

Elementor PRO Özellikleri Nelerdir?

İlk dikkat çeken özelliği kullanıcıc dostu bir arayüze sahip olmasıdır. Bu sayede her seviyeden kullanıcı son derece basit bir şekilde web sitesi oluşturabilir. Temel özelliklerini ise şu şekilde sıralamak yanlış olmayacaktır:

Basit ama kaliteli görsel tasarım: Gerçek zamanlı olarak düzenleme yapabilir ve yaptığınız düzenlemeyi web sitesinde anında görebilirsiniz. Üstelik bu düzenlemeleri farklı cihazlar ve hatta farklı ekran çözünürlükleri için bile ayarlamanız mümkün olabilir. Bu görsel tasarım avantajları sayesinde; her cihaz için farklı görünen bir web adresi oluşturarak kullanıcı memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırırsınız.

Hızlı tema oluşturma: Kendi boş teması ile çalışmaya başlayarak, hayal gücünüz elverdiğince web siteleri tasarlayabilirsiniz. Bu konuda tamamen özgür hareket etmenizi sağlar. Doğrudan, yapılan yenilikleri gördüğünüz için kendi temanızı oluşturup sitenizde kullanabilirsiniz. Hatta bir noktadan sonra bu temaları pazarlayabilirsiniz!

Online satış entegrasyonu: Kolay e-ticaret entegrasyonu sayesinde; herhangi bir ürünün satıldığı, profesyonel ve çok güvenilir siteler oluşturulabilir. Bu da ekstra maliyet ve zaman kaybının önüne geçer. Aynı zamanda günümüzde alışık olduğumuz modern, şık görünüme sahip e-ticaret sitelerinin birer benzerini de tek başınıza oluşturmanız mümkün olur.

Elementor PRO Fiyatı

Bu konuda çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Elementor PRO kullanarak farklı lisans tiplerine, site sayılarına ve özelliklerine göre lisanslar satın alabilirsiniz. Aynı zamanda tekil olarak lisans satan ve web sitelerinizi (domainlerinizi) yıllık olarak veya GPL ömürlük olarak lisanslayan adreslerde bulunmaktadır. Uygun fiyatlı Elementor PRO lisansı alabileceğiniz bir web sitesi bağlantıda belirtilmiştir.

NOT: Bu web sitesinde satılan lisanslar GPL’dir. Bu yüzden risk barındırmaktadır.

Fiyatı son derece ekonomik olduğu için kullanımı da bir o kadar kolaylaşmaktadır. Mutlu kullanıcılarının sayısının artması ile her geçen gün, özelliklerinin artmasına ve yeni güncellemeler almasına neden olmaktadır. Elementor PRO sunduğu avantajları düşünecek olursanız son derece ekonomik bir eklenti olarak ön plana çıkmaktadır.

Sizler de, Wordpress’in farklı dünyasında; kendinize ait, kaliteli, hızlı, görülmemiş ve kullanışlı bir web sitesi tasarlamak istiyorsanız artık farklı yazılım dillerine ve teknik bilgilere gerek duymadan sadece Elementor PRO kullanarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Neden Elementor PRO?

Öncelikle alternatiflerine bakıldığında, her zaman için bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Mevcut modern web sitelerinin büyük bir kısmı Elementor kullanarak yapıldığı için hızlı ve trendi takip eden özellikleri bulunmaktadır.

Aynı zamanda bu hızı ve yenilikçi yapısı nedeniyle İç seo optimizasyonu konusunda da bir adım önde bulunmaktadır. Bilindiği üzere web sitelerinin hızı ve kullanışlı olması arama motorlarının gözünde son derece değerlidir. Sizler de bu ayrıcalıktan yararlanarak hızlı bir şekilde kullanılabilir web siteleri oluşturabilirsiniz.

Bir diğer avantajı ise; yıllardır sürekli olarak kendini yenilemesi ve bu alanda neredeyse rakipsiz olmasıdır!

Elementor PRO Kullanıcı Yorumları

Gerek amatör, gerek orta düzeyde kullanıcıları, gerekse profesyonel Elementor Pro kullanıcıları bu eklentiyi sürekli olarak desteklemektedir. Aslına bakılırsa pek çok kullanıcı Elementor PRO’nun sadece basit bir eklenti olmadığını, profesyonel bir portal olduğunu belirtirler. Pek çok widget ve basit eklemeleri başka eklenti yada özelliklerden destek almadan Elementor’un kendi ekranı üzerinden oluşturmak mümkün olmaktadır. Bu da bu eklentiyi diğerlerinden bir adım

İçeriğe Puan Verin

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

Yorum yapın

1