Cinsel Emoji Anlamları

Günümüzde pek çok farklı sebeple kullanılsa da cinsel emoji anlamları genellikle sabit ve anlaması kolaydır. Bu içeriğimizde sizlere cinsel anlam içeren emojileri ve anlamlarını anlatıyor olacağız.

Cinsel emojiler genelde karşı tarafı sorgulamak amaçlı kullanılıyor olabilir. Karşı tarafın bizimle benzer duygular hissedip hissetmediğine yönelik bir deneme olabileceği gibi dümdüz duygularını belirtmek amaçlı da kullanılabilir.

Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bizi sorumlu tutmayın 😀

Şimdi ise sizlere en yaygın, popüler ve anlamlı cinsel emojileri gösteriyor olacağız. Sıkı tutunun bu bilgiler aklınızı yerinden oynatacak.

🍑🍒🍆🍌🥒👌🌭💦💋♋🍑🍒🍆🍌🥒👌🌭💦💋♋🍑🍒🍆🍌🥒👌🌭💦💋♋🍑🍒🍆🍌🥒👌🌭💦💋♋

Günümüzde en çok cinsel anlam taşıyan emojiler şu şekildedir:

 • 🍑
 • 🍒
 • 🍆
 • 🍌
 • 🥒
 • 👌
 • 🌭
 • 💦
 • 💋
 • 69 (♋)

Bu emojiler günümüzde cinsel anlamda en çok kullanılan emojiler olmakla beraber en çok mizah yapılan emojiler arasında da yer almakta. Bu ifadeler her daim bu anlamlarla kullanılmasa da genellikle cinsel anlamları taşımaktadır.

Kısaca özetlemek gerekirse “🍑” emojisi kadınların kalçasını, “🍒” emojisi göğüslerini, “👌” emojisi ise vajinalarını temsil ederken erkeklerde ise “🍆, 🍌, 🥒, 🌭” emojileri penis anlamında kullanılmakta. Son olarak da “💦” emojisi genellikle orgazm anlamında kullanılmaktadır.

Cinsel Emoji Anlamları Nelerdir?

Cinsel emoji anlamları ile beraber bu emojilerin kombinasyonlarına da değiniyor olacağız. Birden fazla emoji art arda kullanılarak farklı anlamlar, senaryolar ortaya çıkartılıyor olabilir.

Aynı şekilde cinsel emojiler flört dönemlerinde sohbeti cinsel noktalara çekmek adına da kullanılabilir. Fantezi yapmak isimli içeriğimiz ilginizi çekebilir.

🍑 Şeftali Emojisi Cinsel Anlamı

Şeftali emojisi kadınların kalçalarını temsilen kullanılmaktadır. 🍑 şeftali emojisi genellikle bir popo simgesi olarak kullanılır. İnternet ve sosyal medyada, genellikle insanların kendi vücutları veya başkalarının vücutları hakkında şakalar yaparken veya flörtleşirken kullandığı bir ifade biçimidir.

Şeftali Emojisi Cinsel Anlamı
Şeftali Emojisi Cinsel Anlamı

🍒 Kiraz Emojisi Cinsel Anlamı

Kiraz emojisi kadınların göğüslerini temsil etmek için kullanılmaktadır. 🍒 kiraz emojisi, bazen cinsel içerikli mesajlaşmalar veya flörtleşme durumlarında kullanılabilmektedir. İki kirazın yan yana gelmesi, özellikle göğüsleri simgelemek amacıyla kullanılır.

Kiraz Emojisi Cinsel Anlamı
Kiraz Emojisi Cinsel Anlamı

Sıradak içeriğimiz: Milf Ne Demek?

🍆 Patlıcan Emojisi Cinsel Anlamı

Patlıcan emojisi erkeklerin cinsel organını temsilen kullanılır. Büyüklük açısından kişisel övgü olarak kullanılabilir. Dijital dünyada sıkça rastlanan ve bazen yanlış anlamalara sebep olabilen bu küçük simge, aslında sadece bir sebze olmanın ötesine geçmiş durumda.

İnternet ve özellikle de sosyal medya kullanıcıları arasında, patlıcan emojisi genellikle cinsel bir imgelenme olarak kullanılıyor. Bu kullanım, emojinin şeklinin belirli bir cinsel organa benzerliği nedeniyle ortaya çıkmış. Yani, biri size bu emojiyi gönderiyorsa, muhtemelen konuşmanın tonu biraz daha şakacı ve flörtöz bir hale gelmiştir!

Patlıcan Emojisi Cinsel Anlamı
Patlıcan Emojisi Cinsel Anlamı

🍌 Muz Emojisi Cinsel Anlamı

Muz emojisi erkeklerin cinsel organını temsilen kullanılır. Muz emojisi de, patlıcan emojisi gibi, bazen iki anlamda kullanılabilir. Elbette, birçok kişi bu emojiyi yalnızca sağlıklı bir atıştırmalık veya tropik bir meyve olarak düşünürken, diğerleri için muz, şekli nedeniyle cinsel bir gönderme taşıyabilir.

Özellikle sosyal medyada veya mesajlaşma uygulamalarında, muz emojisi cinsel bir imayı ifade edebilir ve flörtleşme ya da cinsellikle ilgili esprilerde kullanılır. Ancak, bu kullanım her zaman açık olmayabilir ve emoji gönderilen kişiyle olan ilişkinin doğası ve bağlamı büyük önem taşır. Yani bir muz emojisi bazen sadece muzdur, ama bazen çok daha fazlasını işaret edebilir. İletişimde her zaman bağlam kraldır!

Muz Emojisi Cinsel Anlamı
Muz Emojisi Cinsel Anlamı

🥒 Salatalık Emojisi Cinsel Anlamı

Salatalık emojisi erkeklerin cinsel organını temsilen kullanılır. Salatalık emojisi de özellikle flörtleşme dönemlerinde cinsel mesaj gönderme amacıyla erkeklerin cinsel organı amacıyla kullanılır. Fakat Rick and Morty’de bulunan Turşu Rick benzetmesi için de kullandığı durumlar mevcuttur.

Salatalık Emojisi Cinsel Anlamı
Salatalık Emojisi Cinsel Anlamı

👌 Perfect Emojisi Cinsel Anlamı

Perfect yani mükemmel emojisi delik anlamında kullanılır. Kadının cinsel bölgelerini temsilen kullanılan bu delik emojisinin farklı emojilerle beraber kombinasyonları mevcuttur. Bu kombinasyonları kullanarak farklı cinsel pozisyon veya durumlar ortaya çıkabilir.

Perfect Emojisi Cinsel Anlamı
Perfect Emojisi Cinsel Anlamı

✌ Barış Emojisi Cinsel Anlamı

Barış emojisi vajina anlamında kullanılmaktadır. Bunun haricinde kadınlarda mastürbasyon anlamına da gelebilmektedir. Temelde vajina anlamında kullanılan bu cinsel emoji, birden fazla emoji ile kombine edilerek çok daha farklı anlamlarda ve pozisyonlarda kullanılabilir.

Barış Emojisi Cinsel Anlamı
Barış Emojisi Cinsel Anlamı

🌭 Sosisli Emojisi Cinsel Anlamı

Hotdog yan sosisli emojisi erkeklerin cinsel organını temsilen kullanılan emojilerden biridir. Kalınlık bakımından anlamları bulunmaktadır. Bunun haricinde cinsel aktivite anlamları da bulunur.

Sosisli Emojisi Cinsel Anlamı
Sosisli Emojisi Cinsel Anlamı

💦 Damlacık Emojisi Cinsel Anlamı

Damlacık emojisi orgazmı temsil eder. Konuşan kişinin ıslandığı ve çok daha azgın bir hale geldiğini belirtmek amacıyla damlacık emojisi kullanılabilir. Aynı zamanda kombinasyonlar ile de farklı anlamlar ve senaryolar üretilebilir.

Damlacık Emojisi Cinsel Anlamı
Damlacık Emojisi Cinsel Anlamı

💋 Dudak Emojisi Cinsel Anlamı

Dudak emojisi öpücük anlamında genel olarak pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

♋ 69 Emoji Anlamı Nedir?

69 emoji anlamı aslında bir emoji değildir direkt olarak 69’un kendine has bir anlamı vardır. Ancak onun muadili olarak ♋ emojisi kullanılmaktadır. Bununsa anlamı kadın ve erkeğin birbirlerine yüz yüze ters pozisyonda cinsel ilişkiye girmelerini temsil eder.Yani kısacası 69 bir pozisyonu temsil eder.

Eğer ki partneriniz 69 emojisini kullanıyorsa, bir cinsel ilişki pozisyonunu kast ediyor olma ihtimali yüksektir. Fakat bunun haricinde 69 emoji anlamı on iki takımyıldızında bulunan Yengeci de temsil ediyor olabilir.

Cinsel Emoji Kombinasyonları

Cinsel emoji anlamları yetmezmiş gibi hali hazırdaki emojilerimizin üzerinde ekstra kombinasyonlarla oluşturulan senaryolar, anlamlar bulunmakta. Şimdi sizlere bu kombinasyonların bir kısmını gösterelim.

 • 👉👌
 • 🍌🍩
 • 👅🌮💦
 • 💋🍆🎆
 • 👋🍑😈
 • 🎟️💃👀
 • 👅🍑🤯
 • 🐍🌷
 • 🥖🍯
 • ❤️🦴

Whatsapp Cinsel Emoji Anlamları

Whatsapp cinsel emoji anlamları da yukarıda vermiş olduğumuz cinsel emojilerle aynı anlamları içermektedir. Sadece emojilerin görünümleri kullandığınız Instagram, Whatsapp, Facebook gibi platformlarda değişiklik gösterebilir.

Genel olarak en yaygın cinsel emoji kombinasyonları bu şekilde sıralanıyor. Umuyoruz ilginizi çeken, değişik bir yazı olmuştur. Bu ve buna benzer pek çok içerik veya bilgi için Karadut’ta gezmeye devam et!

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde sizlerin cinsel emojilerin anlamları hakkında sormuş olduğunuz popüler soruları ve cevaplarını derledik.

🤗 Atan Erkek Ne Anlama Gelir?

Elleri açık gülen yüz genelde sarılmak isteyen, fakat altında ufakta olsa cinsel bir anlamda barındırabilen bir emojidir.

✨ Ne Anlama Gelir?

Parlayan üç yıldız emojisi parlak bir gelecek ve parlayan pek çok şey anlamına gelir. Aynı zamanda karşı tarafa iltifat esnasında kullanılabilir.

🔥 Ne Anlama Gelir?

Ateş emojisi karşı tarafın duygularını belirtmesine sebebiyet verir fakat bu duygular heyecan, aşk, tutku ve benzeri farklı şeyler olabilir.

Sonuç

Bu içeriğimizde sizlere cinsel emoji anlamlarını olabildiğince aktarmayı hedefledik. Bütün emoji anlamlarına bakmak için: Tıkla git

3.7/5 - (6 votes)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

“Cinsel Emoji Anlamları” üzerine 2 yorum

Yorum yapın