Sevgiliyken Cinsellik Dönemi – Sizin Sorduklarınız

Bugün sizlerle beraber sevgiliyken cinsellikte ne kadar ileri gidilmeli, sevgilinizle günlük ev kiralamak, uzaktaki sevgiliyle cinsellik konuşmak gibi konuları derliyoruz ve cevaplandırıyoruz. Bu soruların tamamı sizler tarafından sorulan, merak edilen sorulardı. 🙂

Sevgiliyken Cinsellikte Ne Kadar İleri Gidilmeli?

Sevgiliyken cinsellik konularında iki tarafında fikri çok önemlidir. Karşılıklı olarak birbirleriyle bu konuyu konuşmaları, çekinmeden birbirlerine sormaları gerekir. Eğer ki partneriniz yada siz cinsel bir ilişki istemiyorsanız şu anlık bunu açık bir şekilde dile getirmeniz gerekir.

İnsanların cinsel ilişkiye girmek istedikleri zamanlar farklı olabilir. Evlenene kadar beklemek isteyenler, ilişkideki güvenin artmasını bekleyenler ve benzeri pek çok farklı örnek söz konusudur.

Sevgiliyle Cinsel Konular Nasıl Konuşulur?

Sevgiliniz eğer ki anlayışlı birisi ve cinsel konulardan rahatsız olmayan yada olmayacağını düşündüğünüz birisi ise açık açık konuşarak şansınızı denemelisiniz. Tabii ki bu ilk seferiniz olacağı için çıtayı kaçırmamaya özen gösterin.

Ek olarak farklı bir seçenek ise imalar yaparak karşı tarafın ilgisini ölçmektir. Örneğin cinsel anlam taşıyan emojilerle, çift anlamlı kelime oyunlarıyla bunları deneyebilirsiniz.

İşinize yarayacaktır: Cinsel emoji anlamları

Uzaktaki Sevgiliyle Cinsellik Konuşmak

Sevgiliniz uzak bir bölgede, şehir yada ülkede yaşıyor olabilir. Bu tarz durumlarda da iki taraf içinde cinsel ihtiyaç söz konusu olmaktadır. Bu tarz durumlarda partneriniz ile telefonda yada görüntülü olarak konuşarak bu ihtiyacınızı azaltabilirsiniz.

Mesaj yada sesli mesaj şeklinde de uzaktaki sevgiliyle cinsellik konuşmanız çok normaldir. Ek olarak sexting gibi farklı türleri deneyebilirsiniz.

Absürt Sexting Örneği
Absürt Sexting Örneği

Sevgilimin Beni Sevdiğini Nasıl Anlarım?

Yıllardır açıklanamayan bir soru da sevgilinizin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız sorusu. Bu sorunun cevabı aslında salgılanan hormonlarda yatsa da basite indirgeyerek anlayabileceğiniz yöntemlerde mevcuttur.

El ele tutuşan çift
El ele tutuşan çift

İlk olarak içinizde buna dair, sevgilinizin sizi artık sevmediğine dair bir şüphe varsa bunun doğru olma ihtimali oldukça fazladır. Bu durumu sevgilinize sorarak açık bir şekilde fikrini isteyebilirsiniz. Eğer ki vereceği fikre güvenmiyorsanız zaten aynı şekilde sizde yeterince sevmiyor olabilirsiniz sevgilinizi.

Sevgilinin Senden Tahrik Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Sevgilinizin sizden tahrik olduğunu anlamak için onun beden dilini ve sözel ifadelerini incelemeniz gerekir. Örneğin, sevgilinizin sizinle ilgilendiğini göstermek için size yaklaşması, göz teması kurması, sizi dokunması veya sizi gülümsemesi gibi işaretler olabilir.

İlginizi çekebilir: Alkol aldıktan kaç saat sonra ağrı kesici alınır?

yrıca, sevgilinizin sizden tahrik olduğunu anlamak için onun sözel ifadelerini de dikkate alabilirsiniz, örneğin sizi övdüğünü, sizi özlediğini veya sizi istediğini söylemesi gibi.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde ziyaretçilerimizin sevgililer arasındaki cinsel konuşmalara, cinsellik dönemlerine ve buna benzer ilişkilere dair sormuş olduğu ilişkili diğer soruları derledik.

Ne Zaman Sevgilim Olacak?

Sevgilinizin ne zaman olacağı size bağlı bir durum. Aradığınız kişi size uygun olmayabilir.

Flört döneminde cinsellik olur mu?

Herkesin flört dönemi farklıdır. Flört dönemlerinde öpüşmek, el ele tutuşmak ve bunun yanında cinsellik olması çok normaldir.

Sonuç

Bu içeriğimizde sizlere sevgiliyken cinsellikte ne kadar ileri gidilmeli, sevgiliyle cinsel konular nasıl konuşulur ve benzeri cinselliğe, ilişkilere dayalı konulara değindik.

5/5 - (3 votes)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

Yorum yapın