En Ucuz Kafa Yapan Şeyler – Kaliteli Biralar

En ucuz kafa yapan şeyler, içecekler nelerdir? Bugün bu soruyu cevaplandırıyor olacağız. Tabii ki sorumuzun cevabını ucuz olması sebebiyle biralarda bulacağız. Varım ve benzeri bira markalarının fiyatlarını değerlendirerek bir sonuç çıkartacağız.

Bununla beraber sarhoş olmak için aslında sanıldığının aksine sadece alkol gerekmemektedir. Ücretsiz yada düşük ücretli değişik yöntemlerle de sarhoşluk etkisine ulaşılabilir.

En Ucuz Kafa Yapan Şeyler Nelerdir?

En ucuz kafa yapan şeyler dediğimiz zaman aklımıza tabii ki de biralar gelecektir. İçeriğin devamında içki içmeden nasıl sarhoş olunur konusuna da değiniyor olacağız ancak şu anlık biralardan devam edelim.

Biraların geneli tek içimde sarhoş edecek potansiyele sahip değildir tabii ki bu sizin sarhoş olma isteğinize de bağlı bir durumdur. Örneğin Varım bira alkol oranı fazlasıyla düşük olmasından mütevellit sarhoş olunması zor, tadımlık bir biradır.

Bu sebepten ötürü Efes, Tuborg gibi markaların biraları tercih edilebilir. Ülkemizde 30 TL civarında kutu bira olarak satışları yapılmakta. Tuborg kırmızı ise aralarında en çok sarhoş etme potansiyeline sahip olanı.

Ucuza nasıl sarhoş olunur?
Ucuza nasıl sarhoş olunur?

İlginizi çekebilir: Kıbrıs bira fiyatları

İçki İçmeden Nasıl Sarhoş Olunur?

Ucuz yoldan sarhoş olmaya çalışıyorsak içki içmeden de bunu yapabiliriz. Bunlar için farklı birkaç yöntem bulunmakta. Bu yöntemleri detaylı olarak araştırarak sarhoşluk seviyesine ulaşabilir yada kafanızın uçtuğunu hissedebilirsiniz.

  • Bilinçli şekilde nefes almak
  • Esrik dans
  • Kundalini yoga
  • Sevişme

Bu yöntemleri inceleyip, deneyerek sarhoşluk raddesine ulaşmayı deneyebilirsiniz. Ben üşengecim derseniz de yolunuz tekrar tekelleri bulacaktır.

Sarhoş Olmak İçin Ne İçmeli?

Sarhoş olmak için yüksek alkol oranına sahip içecekler alınmalı. Örneğin shot içecekleri kısa sürede sarhoş etme potansiyeli yüksek içecek türleridir.

Shot atmak sarhoş eder mi?
Shot atmak sarhoş eder mi?

Ne kadar sert içkiler içerseniz o kadar sarhoş olursunuz. Ayrıca genellikle votkanın hızlı bir şekilde sarhoş ettiği söylenmektedir araştırmalara göre.

Bira En İyi Nasıl Kafa Yapar?

Biranın sarhoş etmesi için art arda içilmesi gerekir. Bekleme yapmadan 4-5 yudumluk içimlerden sonra birkaç dakika beklenip aynı şekilde devam edilebilir. Ancak bu hususta dikkat etmeniz gerekir ki birden fazla bira içiyorsanız çarpıntı yapma ihtimali mevcuttur.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde sizlere en ucuz kafa yapan şeyler aramalarına istinaden kullanıcıların Google ve Karadut üzerinde yapmış olduğu sorguları cevaplandıracağız 🙂

En ucuz neyle sarhoş olunur?

En ucuz fiyatlı olarak biralarla sarhoş olunabilir. Ortalama 30 TL bandında Tuborg Kırmızı gibi sert biralarla sarhoş olunabilir.

Su ile sarhoş olunur mu?

Aşırı su tüketiminde kandaki sodyumun seyrelmesi ile sarhoşluk hissine ulaşılabilir. Ancak riskli ve zararlı sonuçları olabileceğinden ötürü önerilmez.

Sonuç

Bu içeriğimizde sizlere en ucuz kafa yapan şeyler ve benzeri konulara değindik. Umuyoruz ilginizi çeken, bilgilendirici bir konu olmuştur. Yorumlarınızı esirgemeyin <3

3.7/5 - (4 votes)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

Yorum yapın

1