EDU Backlink Nedir ve Ne İşe Yarar?

EDU backlink, .edu uzantısına sahip eğitim ve üniversite siteleridir. Bugün sizlere EDU backlink nedir, ne işe yarar gibi sorulara değinip sürprizler sunacağız. Ek olarak içeriğin sonunda nasıl uygun fiyattan EDU backlink alabileceğinizi de öğrenmiş olacaksınız. 🙂

EDU Backlink Nedir?

EDU backlink, alan adının sonu .edu ile biten eğitim ve üniversite siteleridir. Bu siteler genellikle bir okulu tanıtmak için kullanılır. İngilizce adı üstünde “education” anlamından gelen bu kısaltmaya sahip web siteleri bizim için değerli kaynaklardır.

Tabii Google içinde öyle 🙂

EDU backlink uzantılarının farklı türevleri olabilir. Örneğin Türkiye’de bulunan bir site ise uzantı .edu.tr şeklinde değişebilir.

EDU Backlink Ne İşe Yarar?

EDU backlink, Google tarafından en güvenilir backlink türleri arasında yer alır çünkü .edu uzantısına sahip olmak için bir eğitim kurumu yada üniversite olduğunuzu doğrulamanız gerekmektedir. Bu da bu backlink türünün hem otoritesine hem de temin edilmesinin zorluğuna bir işarettir.

Bir diğer konu: Profil backlink nedir?

EDU backlinkler pek çok web sitesinde etkili sonuçlar bırakır ve manipülatif düzeyde abartılı sayılar alınmadığı sürece siteye katkıları bulunur. Ek olarak eğitim ile alakalı sitelerde ise daha fazla etkisi gözlemlenir.

Ücretsiz EDU Backlink Alma

Bugün meraklı arkadaşlarımıza bir sürpriz bakımından ücretsiz bir EDU backlink alma yöntemi paylaşacağız sizlere. Yorum backlink olarak alım yapacağımız bu kaynağımız ise Harvard Üniversitesi’ne ait. 🙂

  • İlgili bağlantıya tıkla
  • Aşağı bölümde yer alan yorum atma alanına gelin.
  • İsim kısmına anahtar kelimeni girin.
  • Herhangi bir mail adresi girin.
  • Web site bölümüne URL’ni girin.
  • Comment bölümüne herhangi bir mesaj yazabilirsiniz.
  • Daha sonra göndermeniz yeterlidir.

İlgili yorumun moderasyon ve sistem onayından geçmesi biraz vakit alabilir ancak birkaç günün sonunda backlinkinizi almış olacaksınız.

Bütün SEO içerikleri: SEO Kategorisi

Uygun Fiyattan EDU Backlink Nasıl Alınır?

Profesyonel bir hizmet şeklinde EDU backlink almak isterseniz aşağıdaki butona tıklamanızı öneririz.

İlgili hizmet üzerinden 15 adet EDU backlink alabilirsiniz veya paketinizi yükselterek toplam 25 adet EDU backlinke sahip olabilirsiniz.

Sonuç

Bu bölümde sizlere EDU backlink nedir, ne işe yarar gibi soruları derledik, cevaplandırdık. Ek olarak bir sürpriz verdik ve uygun fiyattan nasıl EDU backlink alabileceğinizi anlattık.

5/5 - (1 vote)

Karadut, kullanıcılarına SEO, teknoloji ve trend konularda bilgiler sunmayı hedefleyen ve uzun süredir içerik üreticiliği yapan toplu bir ekipten oluşur. Üretilen içeriklerin tamamı özgün ve kullanıcı odaklıdır.

Yorum yapın